Świat        

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Podziękowanie za udział w akcji „Szkoło pomóż i Ty”


W bieżącym roku szkolnym przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej - SZKOŁO POMÓŻ I TY. Jej celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym i niewidomym.
Od 03 września do 04 października Samorząd Uczniowski i koło wolontariuszy prowadziło sprzedaż cegiełek. Zebrane środki pieniężne w kwocie 129 złotych zostały przekazane na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i TY" w Gdyni.
W szkole cegiełki rozprowadzały następujące osoby: Wiktoria Szudy, Melania Gądek, Łucja Rolek, Magdalena Poliwka, Martyna Frączek i Weronika Spólnik. Gorąco dziękuje im za zaangażowanie. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie akcji w szkole była pani Ewa Stusowska.
W tym roku pieniądze uzyskane ze sprzedaży cegiełek zostaną przekazane dla Justyny na zakup specjalistycznych protez palców.
Jesteśmy małą społecznością szkolną, ale z dużymi sercami. Cenimy takie wartości jak - pomoc, otwartość, życzliwość i dobroć.
Dziękujemy tym wszystkim, którzy zakupili cegiełki !!!


Źródło:
Szkoła Podstawowa w Cieklinie

     

Dodano: 2013-11-05

(576) POWRÓT ⇒  

Komentarze Czytelników:

Wiesiek

Dodano: 2013-11-07 10:03:28

Gratulacje i wielkie brawa dla rozprowadzających i nabywających cegiełki
Dodaj komentarz


Nick:

napisz komentarz:   

Właściciel strony cieklin-ski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania są zawarte w Regulaminie ⇒

  SONDA:

Co sądzisz o możliwości komentowania artykułów na stronie?

komentarze powinny być wolne

komentarze powinny być cenzurowane

nie powinno być komentarzy


© 2011 - 2013 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!. | Redakcja | Regulamin |

Jesteś naszym 3688344 gościem. Wizyt dzisiaj: 2468

stat4u