Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmy„Chory z urojenia” - spektakl teatralny Teatru Robotniczego Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2017-04-12 11:12 -+


Ostatnie dzieło francuskiego komediopisarza Moliera „Chory z urojenia” zostanie wystawione 28 kwietnia br⋅(piątek) godz. 17.00, w ramach 79.Studni Kulturalnej JDK.

„Chory z urojenia” - spektakl teatralny Teatru Robotniczego Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2017-04-28 godz. 17:00


Miejsce:
Jasielski Dom Kultury
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.Spektakl został przygotowany przez artystów amatorów Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego działającego pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu a cieszącego się 94-letnią tradycją. Sztuka zaadoptowana i wyreżyserowana przez Janusza Michalika. Komedia składa się z trzech aktów i opowiada historię hipochondrycznego Argana, który nieustannie wmawia sobie kolejne choroby, a jednocześnie cieszy się dobrym zdrowiem. Molierowske dzieło to sztuka, której popularność nie przemija, a przesłanie ciągle jest aktualne. Spektakl – to męki na wesoło i zabawa z boleści. Kolorowy i radosny a jednocześnie zaskakująco współczesny.

Bilety w cenie 12 zł można zakupić w sekretariacie JDK, bądź drogą elektroniczną.

Zapraszamy!


TAGI: Jasielski Dom Kultury

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4021927 gościem.
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.