Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyEksplozja Kolorów - Gorlice


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2017-08-07 01:45 -+


Urząd Miejski w Gorlicach zaprasza na najbardziej kolorową imprezę w Polsce, która już po raz ko-lejny zawita do naszego miasta! Eksplozja kolorów, koncert MARKUSA P i zabawa z DJ-em – to wszystko już 15 sierpnia na stadionie OSiR w Gorlicach.

Eksplozja Kolorów - Gorlice
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2017-08-15 godz. 16:00


Miejsce:
Ośrodek Sportu i Rekreacji Gorlice
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Pokolorujemy wspólnie całe Gorlice!
Ubiegłoroczna Eksplozja Kolorów okazała się wielkim sukcesem i przyciągnęła na gorlicki stadion tłumy gorliczan (relacja z pierwszej edycji TUTAJ). Wszyscy bawili się świetnie, dlatego w tegorocznym kalendarzu wydarzeń nie mogło zabraknąć kolejnej Eksplozji Kolorów.

Podczas eksplozji kolorów wystąpi MARKUS P, autor wielu tanecznych hitów: „Obudź się”, „Hula Ula”, „Kici kici miał” czy „Bawimy się”.
W czasie imprezy będzie można wyszaleć się do woli rzucając w górę rozmaite kolory. O oprawę muzyczną i świetną organizację zabawy zadba DJ. Kolory, którymi będziemy się obsypywać są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i jak zapewnia producent łatwo się spierają.
Święto kolorów i idea obsypywania się różnymi kolorami oryginalnie wywodzi się z wierzeń indyjskich. Treść wydarzenia jest jednak całkowicie pozbawiona motywu religijnego. Eksplozja Kolorów ma wyzwalać dobrą energię, być bodźcem do świetnej zabawy oraz zawierania nowych znajomości i szaleństwa w gronie przyjaciół.


≡VIDEO≡

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4035474 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.