Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyMoja „Korona Ziemi”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2020-02-14 03:05 -+


Łukasz Łagożny, zdobywca rozszerzonej „Korony Ziemi”, będzie gościem 104. Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury, która odbędzie się w piątek, 21 lutego br., o godz. 17. Himalaista opowie o swojej przygodzie z górami i pokaże sprzęt używany przez wspinaczy w najwyższych górach świata.

Moja „Korona Ziemi”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2020-02-21 godz. 17:00


Miejsce:
Jasielski Dom Kultury
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Cena biletu: 10 zł.

Pochodzący z Sanoka gość studni, z wykształcenia jest inżynierem elektrotechniki i informatyki. To człowiek wielu pasji, kochający podróże, uprawiający himalaizm, bieganie ultra i triathlon. W ciągu ostatnich 10 lat zdobył tzw. Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Łukasz Łagożny zdobył rozszerzoną „Koronę Ziemi”, czyli 9, a nie tylko 7 szczytów.

W maju 2018 jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia stanął na szczycie Mount Everestu, wspinając się drogą północną i do wysokości 8300 m n.p.m. nie używając dodatkowego tlenu, a w grudniu 2019 zdobył położony na Antarktydzie Masyw Vinsona i tym samym – rozszerzoną „Koronę Ziemi”.

O swoich wyprawach górskich gość Studni Kulturalnej JDK napisał 2 książki: „Przepraszam za marzenia” i „Jak długa jest noc”.

Bilety na spotkanie z pierwszym na Podkarpaciu zdobywcą „Korony Ziemi” można nabyć sekretariacie JDK lub za pośrednictwem internetu. Cena: 10 zł.

(JDK)fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 5339670 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ