Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyŚladami sztuki


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2022-05-07 11:58 -+


Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szymbarku, wykonanych podczas zajęć plastycznych. Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2022 r. o godzinie 17.00 we foyer Kasztelu w Szymbarku.

Śladami sztuki
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2022-05-13 godz. 17:00
do 2022-05-18

Miejsce:
Kasztel w Szymbarku
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
podczas wernisażu wstęp bezpłatny – w innym terminie wg. cennika

Obecna edycja wystawy jest podsumowaniem zajęć prowadzonych w szkolnej pracowni plastycznej.
Najmłodsi uczniowie zapoznają się z abecadłem plastycznym: linią, plamą oraz barwą w jej wielu odsłonach. Poznają różnorodne tajniki działań plastycznych, by w końcu interpretować zjawiska pojawiające się na przestrzeni dziejów od prehistorii do czasów współczesnych. Najbardziej dojrzałe, przemyślane prace powstawały podczas zajęć artystycznych w ostatnich klasach gimnazjum.
Twórczość plastyczna jest zawsze przygodą dla tych, którzy chcą się z nią zmierzyć nie tylko ze względu na oceny, ale przez zainteresowanie. Z czasem staje się czymś więcej. Niektóre prace, zwłaszcza młodszych uczniów, są bardzo spontaniczne niektóre bardzo starannie, głęboko przemyślane. Niezależnie od rodzaju procesu twórczego w pełni zasługują one na miano autentycznego dzieła sztuki. Z pewnością warto im się przyjrzeć…

Alina Zachariasz


TAGI: Kasztel w Szymbarku Szymbark Muzeum Historia Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 8646325 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 25 °C Prędkość wiatru: 4.3 km/h Kierunek wiatru: 176 °
Ciśnienie: 977 hPa Wilgotność powietrza: 75.6 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ