Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej   OK, rozumiem  

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyWilfried de Meyer - „Historia lokomotyw”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2018-01-17 13:55 -+


Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury – Janusz Zięba, Kierownik Domu Polsko-Słowackiego im. Dušana Jurkoviča – Krzysztof Szadkowski serdecznie zapraszają na wystawę kolekcjonerską Wilfried de Meyer „Historia lokomotyw”.

Wilfried de Meyer -  „Historia lokomotyw”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2018-01-16 godz. 17:00
do 2018-02-28

Miejsce:
Dom Polsko Słowacki
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Wilfried de Meyer – urodził się w Antwerpii (Belgia). Przez wiele lat wykonywał zawód marynarza pływając na różnych statkach, potem zaś został kierowcą samochodu ciężarowego, którym odbywał podróże po całej Europie. Pasją kolekcjonerską zaraził go dziadek, z zamiłowania filatelista, dzięki któremu w wieku 9 lat także zaczął zbierać znaczki. Z czasem rozszerzył swoje zainteresowania na inne przedmioty, m.in. na medale, monety, widokówki oraz przedmioty rzemiosła artystycznego, które złożyły się na prezentowane przez niego wystawy. Polska, która znalazła się na szlaku jego przejazdów, stała się z biegiem lat jego drugą ojczyzną, tym bardziej, że znalazł tutaj żonę Teresę, z którą mieszka w Gorlicach.

STATSTYKA:

Jesteś naszym 4076161 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.