HELENA JANUŚ „POŻEGNANIE Z LATEM” / WYSTAWA MALARSTWA


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyHELENA JANUŚ „POŻEGNANIE Z LATEM” / WYSTAWA MALARSTWA


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2023-10-12 21:17 -+


Zapraszamy serdecznie w sobotę 21 października o godz. 16:00 do Zagrody Maziarskiej w Łosiu na wernisaż wystawy malarstwa Heleny Januś. Wystawa będzie prezentowana do 30 grudnia br.

HELENA JANUŚ „POŻEGNANIE Z LATEM” / WYSTAWA MALARSTWA
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2023-10-21 godz. 16:00
do 2023-12-30

Miejsce:
Zagroda Maziarska w Łosiu
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Helena Januś urodziła się i wychowała na Roztoczu we wsi Chrzanów koło Janowa Lubelskiego. Jest absolwentką Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Sztuki malowania uczyła się na 3- letnim kursie rysunku i malarstwa przy Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Pracowała w szkolnictwie, a następnie prowadziła wieloletnią działalność kulturalną i oświatową w klubach MPiK oraz klubach wiejskich w województwach katowickim oraz lubelskim.
Malarstwem zajmuje się od wielu lat, najpierw poprzez upowszechnianie tej dziedziny sztuki, następnie poprzez uprawianie malarstwa sztalugowego w technice olejnej. Maluje również akrylami i pastelą. Bierze udział w wystawach zbiorowych i poplenerowych oraz prezentuje swoje pracy na wystawach indywidualnych. Mieszka w Łosiu (Beskid Niski) i te tereny stały się ulubionym tematem jej twórczości. Maluje pejzaże, martwą naturę, architekturę. Pokazuje nam własną wizję realnego świata posługując się wyobraźnią i wrażliwością.
Tym razem zaprasza nas do swojego królestwa kwiatów na wystawie „Pożegnanie z latem” .


#Zagroda Maziarska w Łosiu #Łosie #Muzeum #Historia #Kultura #Helena Januś

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 11612700 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.