Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyKonfederaci Barscy w Beskidzie Niskim


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2020-11-04 10:37 -+


Otwarcie wystawy i prezentacja, ze względów epidemicznych odbędą się w innym terminie, o czym poinformujemy na stronie muzeum i facebooku.
W piątek, 20 listopada zapraszamy miłośników historii regionalnej na otwarcie wystawy historycznej, przygotowanej na Ogólnopolskie Obchody 250. Rocznicy Konfederacji Barskiej w Beskidzie Niskim, które odbyły się 13 maja 2018 r. w Nowym Żmigrodzie i Dukli.

Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2020-11-20 godz. 19:00
do 2021-02-16 godz. 13:00

Miejsce:
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Wolny.

Po oficjalnym otwarciu wystawy, które nastąpi o godzinie 19:00 odbędzie się prelekcja na temat wystawy i konfederacji. Spotkanie poprowadzi Jerzy Dębiec, Dyrektor Muzeum im. Leona Karcińskiego w Nowym Żmigrodzie i Marian Kozłowski, pasjonat historii, zwłaszcza konfederacji barskiej.

Dziękujemy Towarzystwu Miłośników Nowego Żmigrodu i Muzeum im. Leona Karcińskiego w Nowym Żmigrodzie oraz panu Marianowi Kozłowskiemu za zaangażowanie i pomoc przy organizacji wystawy i prelekcji.

Wystawę będzie można zwiedzać do połowy stycznia 2021 roku.fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544900 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ