Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyPRZEMYSŁ I RZEMIOSŁO LUDOWE NA TERENIE POGÓRZA I ŁEMKOWSZCZYZNY / WYSTAWA W RAMACH PROJEKTU SKANSENOVA


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2021-09-15 22:52 -+


Wystawa zrealizowana przez Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów – oddział Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. R. Reinfussa w Szymbarku w ramach projektu „Skansenova – systemowa opieka nad dziedzictwem w małopolskich muzeach na wolnym powietrzu”.

PRZEMYSŁ I RZEMIOSŁO LUDOWE NA TERENIE POGÓRZA I ŁEMKOWSZCZYZNY / WYSTAWA W RAMACH PROJEKTU SKANSENOVA

Data wydarzenia:
od 2021-09-01
do 2021-11-01

Miejsce:
Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Na wystawie zaprezentowano zarówno współczesne jak i archiwalne fotografie przedstawiające rzemieślników, a także obiekty reprezentujące przemysł wiejski na terenie Pogórza i Łemkowszczyzny. Fotografie eksponowane na wystawie pochodzą ze zbiorów Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oraz Muzeum Regionalnego w Jaśle.

Wystawę można zwiedzać od 1.09.2021 - 1.11.2021


TAGI: Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku Szymbark Muzeum Historia Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 7908011 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ