Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyWystawa Józefa Załęskiego pt. „Kopie starych mistrzów malarstwa”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2020-09-12 21:46 -+


Zapraszamy serdecznie na wystawę Józefa Załęskiego, która prezentowana będzie w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie w dniach od 18 września do 21 listopada 2020 r.

Wystawa Józefa Załęskiego pt. „Kopie starych mistrzów malarstwa”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2020-09-18 godz. 18:00
do 2020-11-18

Miejsce:
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Wolny.

Wernisaż z udziałem autora odbędzie się w piątek 18 września br. o godzinie 18:00.

Józef Załęski - urodzony w 1945 roku w Gorlicach. Emerytowany nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Uprawia malarstwo i rysunek. Podstawy z zakresu studium aktu, martwej natury i kompozycji poznawał na Akademii Otwartej organizowanej przez ASP w Krakowie u prof. Z. Bajka i prof. M Szymańskiego. Od wielu lat uczestniczy w dorocznych prezentacjach twórczości gorlickiego środowiska plastycznego.

Wystawy indywidualne:
- Galeria Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach 2020 r.
- Kasztel w Szymbarku 2020 r.fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544809 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ