Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko


Autor: Wiesław Czechowicz  Dział: kultura Dodano: 2012-07-01 14:10 -+


Młodzież, dorośli a nawet babcie uczestniczyły w spotkaniu z Alicją w Klubie Młodzieżowym w Bednarskim. Inicjatorką tego wieczoru z podróżniczką była opiekunka klubu, pani Teresa Kozieł, pomogła jej zaś Małgorzata Dziedzic z Gminnego Centrum Kultury w Lipinkach.

Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko

Prezentacja zdjęć z Indii, Tybetu, Kambodży oraz fascynujące opowieści Alicji Mojko przybliżyły kraje dalekiego wschodu słuchaczom. Próbowano grać na misie tybetańskiej, było wiele pytań do pani Mojko: w jakim języku się porozumiewała, skąd u niej taka pasja do podróży, jakie są koszty takich wypraw i czy jest tam bezpiecznie. Organizatorzy zadbali o poczęstunek, pyszny domowy kompot i ciasteczka. Spotkanie zakończyło się wspólnymi rozmowami, planowano też następne spotkania.


Galeria zdjęć (34)

Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko Bednarskie – spotkanie z Alicją Mojko


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7359202 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ