Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Dar dla muzeum


 Dział: kultura Dodano: 2023-11-18 13:12 -+


Dzisiaj w chłodny listopadowy dzień, cieklińskie muzeum odwiedzili współorganizatorzy wystawy absolwentów PLSP z Sędziszowa Małopolskiego. 

Dar dla muzeum

Krysia i Darek przywieźli prace artystów, którzy brali udział w czerwcowej wystawie w celu przekazania. Maria Motyka-Calikowska, Małgorzata Forystek-Hawrylik, Renata Fiśkiewicz, Dariusz Szenfeld i Piotr Warchoł w dowód wdzięczności postanowili ofiarować swoje prace naszemu muzeum. Serdecznie dziękujemy za te darowizny, które powiększają naszą kolekcję sztuki współczesnej. Krystyna Rączkowska-Kuźniarska jest pomysłodawcą gromadzenia prac osób, które miały wystawy w cieklińskiej galerii działającej przy Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. Zachęca artystów do włączenia się do tej inicjatywy, sama w 2020 r. po swojej indywidualnej wystawie przekazała swoją pracę „Autobiografia, październik 2020”.


Galeria zdjęć (8)

Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum Dar dla muzeum

TAGI: Krystyna Rączkowska-Kuźniarska Maria Motyka-Calikowska Małgorzata Forystek-Hawrylik Renata Fiśkiewicz Dariusz Szenfeld Piotr Warchoł PLSP

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10710756 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 5.9 °C Prędkość wiatru: 0 km/h Kierunek wiatru: 79 °
Ciśnienie: 985 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ