Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie!


Autor: Paulina Świszcz  Dział: sport Dodano: 2013-05-15 22:37 -+


Dnia 14 maja w Gimnazjum w Cieklinie odbyły się X turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dębowiec. W turnieju wzięły udział cztery drużyny które zajęły kolejno:

Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie!

I miejsce- Gimnazjum w Cieklinie
II miejsce-Gimnazjum Osobnica
III miejsce-Gimnazjum Dębowiec
IV miejsce - Gimnazjum Łężyny
Nasze dziewczyny walczyły bardzo dzielnie i wywalczyły pierwsze miejsce dopiero w ostatnim mecze który rozegrały z Osobnicą wygrywając bardzo pewnie 2-0.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale.Zostały również nagrodzone najlepsze zawodniczki które wybrane zostały przez trenerów i otrzymały symboliczne statuetki.
Drużyna z Cieklina wystąpiła w składzie :
Aleksandra Gądek
Daria Dybaś
Agnieszka Poliwka
Ewelina Budziak
Daria Żebracka
Dominika Piątkiewicz
Justyna Klimkiewicz
Aneta Cygan
Dominika Brocławik
Karolina Bal


Galeria zdjęć (27)

Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie! Gimnazjum w Cieklinie kolejny raz na szczycie!


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ monster:

Odpowiedz Dodano: 2013-07-19 16:43:39

 ~ ;): brawo dla najlepszej zawodniczki Paulinki !! jak i również dla reszty drużyny jest się czym pochwalić

Odpowiedz Dodano: 2013-07-16 12:14:59

 ~ kibic: brawo

Odpowiedz Dodano: 2013-05-17 05:13:59

 ~ M: Gratulacje dla siatkarek i trenera!

Odpowiedz Dodano: 2013-05-16 07:30:22

 ~ Wiesiek: Brawo dla dziewczyn z naszego gimnazjum . Gratulacje! też dla autorki zdjęć

Odpowiedz Dodano: 2013-05-15 19:50:02
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5797186 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ