I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci

Autor: B. Hućko  Dział: sport Dodano: 2015-12-12 10:53 -+

10 grudnia 2015 roku w Publicznym Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Cieklinie, odbył się I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębowiec Zbigniewa Staniszewskiego.

Celem Turnieju była popularyzacja Halowej Piłki Nożnej. Do Turnieju przystąpiło 5 drużyn z następujących gimnazjów: Gimnazjum z Dębowca, Gimnazjum z Łężyn, Gimnazjum z Nowego Żmigrodu oraz dwie drużyny z Gimnazjum z Cieklina. Mecze 2 x po 5 minut, odbywały sie systemem "każdy z każdym". Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za porażkę 0 pkt. Sędzią głównym był Pan Daniel z Jasła. Niekwestionowanym zwycięzcą została drużyna I z Publicznego Gimnazjum w Cieklinie, prowadzona przez Pana mgr Roberta Mikosia, która zwyciężyła wszystkie mecze i zdobyła I miejsce z kompletem punktów. II miejsce zdobyła drużyna z Publicznego Gimnazjum w Dębowcu, III miejsce drużyna z Publicznego Gimnazjum w Łężynach, IV miejsce drużyna z Publicznego Gimnazjum w Nowym Żmigrodzie, V miejsce drużyna II z Publicznego Gimnazjum w Cieklinie. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Piątkiewicz Patryk - uczeń klasy IIIB. Wójt Gminy ufundował drużynom wspaniałe puchary i dyplomy a dla najlepszych zawodników drużyn oraz najlepszego zawodnika Turnieju statuetki oraz nagrody. Ponadto organizatorzy zadbali o witalność zawodników i zaserwowali im rogale ze smacznym nadzieniem. Wszystkim zawodnikom życzymy wielu sukcesów sportowych.

#Turniej #Piłki #Nożnej #Dębowiec #Gimnazjum #Cieklin #Gmina #Nowy Żmigród #Łężyny #