Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami!


Źródło: facebook  Dział: wiadomosci Dodano: 2021-05-14 21:48 -+


Przedszkolaki z Gminne Przedszkole w Cieklinie wzięły dzisiaj udział w akcji związanej ze zwiększaniem świadomości na temat autyzmu.

Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami!

W ramach niej obejrzały animacje opowiadającą o dzieciach cierpiących na autyzm. Na znak solidarności dzieci ubrały się na niebiesko oraz wykonały niebieskiego motyla. Do akcji nominujemy Szkołę Podstawową w Dobryni oraz Przedszkole Miejskie Nr 11 w Jaśle.


Galeria zdjęć (10) fot. Gminne Przedszkole w Cieklinie

Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami! Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami!

TAGI: Przedszkole Niebieskimi Motylami Autyzm

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 8646813 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 17.8 °C Prędkość wiatru: 21.7 km/h Kierunek wiatru: 274 °
Ciśnienie: 978 hPa Wilgotność powietrza: 98 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ