Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego 15 par małżeńskich z terenu gminy Dębowiec


Źródło: UG Dębowiec  Dział: wiadomosci Dodano: 2019-12-12 09:47 -+


W sobotę 7 grudnia 2019r. w niezwykle uroczystej oprawie 15 par małżeńskich z terenu gminy Dębowiec świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego 15 par małżeńskich z terenu gminy Dębowiec

W tym wyjątkowym wydarzeniu Małżonkom towarzyszyła rodzina, Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek, Przewodnicząca Rady Gminy Dębowiec Teresa Pachana oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Gugulska.

Ponad 50 lat temu los połączył ich życie, by przez następne lata spełniać się jako para małżonków, idąc przez życie razem. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. odprawioną w Bazylice Mniejszej Najświętszej Maryi Panny, podczas której małżonkowie otrzymali poświęcone różańce. Dalsza część uroczystości odbyła się w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Dębowcu. Nie obyło się bez życzeń, wspomnień i wzruszeń. Podniosłą częścią uroczystości była dekoracja medalami nadanymi przez Prezydenta RP, której dokonał Wójt Gminy Dębowiec.

W swoim przemówieniu Wójt Gminy wyraził podziw i szacunek dla Małżonków oraz życzył kolejnych lat w zdrowiu i miłości.
Szanownym Jubilatom wręczono kwiaty oraz upominki. Po oficjalnej części zaproszono wszystkich gości na tort weselny . Nie zabrakło również programu artystycznego w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej z Zarzecza.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, zgodzie i wzajemnej miłości.


TAGI:

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544619 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ