Lekkoatletyczny finał w Rzeszowie

Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci

Dział: sport Dodano: 2011-10-04 15:08 -+

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Cieklinie reprezentowali powiat jasielski na zawodach lekkoatletycznych. 4 października 2011 r. wzięli oni udział w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce.

Zawody odbyły się na Stadionie Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ulicy Wyspiańskiego. W finale uczestniczyli najlepsi z dwudziestu pięciu powiatów naszego województwa. W kategorii dziewcząt w biegu na 60 metrów Paula Mlicka zajęła 23 miejsce (wynik 9,47). W biegu tym wzięło udział 58 zawodniczek. W kategorii chłopców w biegu na 60 m Kamil Pilszak zajął 26 miejsce (wynik 9,10). Do tej konkurencji przystąpiło 56 zawodników. W zawodach wzięła udział również Katarzyna Maksym w skoku w dal, zajęła 30 miejsce, oddając skok o długości 4,03. Ogólnie w tej konkurencji wzięło udział 48 zawodniczek.

Gratulujemy naszym reprezentantom za udany występ na zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

Lekkoatletyczny finał w Rzeszowie Lekkoatletyczny finał w Rzeszowie Lekkoatletyczny finał w Rzeszowie Lekkoatletyczny finał w Rzeszowie