Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Parafia Św. M. Archanioła w Cieklinie zaprasza na Rekolekcje


Autor: ks. Kamil Kojder  Dział: wiadomosci Dodano: 2011-11-23 17:19 -+


Parafia św. Michała Archanioła w Cieklinie zaprasza na weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne. Odbędą się one w szkole w Cieklinie w dniach od 9 do 11 grudnia. Rekolekcje poprowadzą ks. Krzysztof Czaja i małżeństwo z Ruchu Domowego Kościoła Wanda i Jacek Kotowie.

Parafia Św. M. Archanioła w Cieklinie zaprasza na Rekolekcje

Pomagać im będzie zespół ewangelizacyjny. Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw, singli (osób żyjących samotnie, nie koniecznie samotnych :)) i młodzieży. Hasłem rekolekcji są słowa Pana Jezusa: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11, 28). Organizatorzy nie zapewniają noclegu. Będzie natomiast obiad w sobotę. Prosimy zgłaszać swój udział do ks. wikariusza Kamila Kojdera lub pod numer 697 790 279 (osoba świecka). Zapraszamy.

Idea rekolekcji nie jest nowa. Jednak często traktujemy rekolekcje zbyt indywidualistycznie. Przyjmujemy wprawdzie treści głoszone, ale zatrzymujemy je jakby dla siebie. Nie dzielimy się. Tymczasem żywa przesłanie Ewangelii Jezusa Chrystusa domaga się otwarcia na drugą osobę, odwagi dzielenia się, łamania Słowem Bożym, tak jak dzielimy się Chlebem. Rekolekcje ewangelizacyjne będą okazją do ożywienie wspólnoty parafialnej, do poznania drugiej osoby, której czasem nie zauważamy, w końcu do poznania siebie i odkrycia na nowo swojego miejsca we wspólnocie Kościoła. Poprzez udział w rekolekcjach odpowiemy także na zaproszenie bł. Jana Pawła II i Benedykta XVI do włączenia się w nową ewangelizację. Rekolekcje pomogą nam też przygotować się duchowo do przeżywania świąt Narodzenia Pańskiego. Zapraszam serdecznie na rekolekcje. Będą spotkania w grupach, rozmowy, wspólna zabawa. Co będzie się jeszcze?? - Chodźcie, a zobaczycie! (J 1, 39)
ks. Kamil Kojder - wikariusz parafii Cieklin

Rekolekcje Ewangelizacyjne - PROGRAM ⇒fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ elza: Polecam

Dodano: 2011-12-10 09:14:29 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7408348 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ