Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Pożar traw w Woli Cieklińskiej


 Dział: wiadomosci Dodano: 2020-03-14 02:43 -+


Trwa akcja gaszenia pożaru traw w Woli Cieklinskiej. Pożar wybuchł około godziny drugiej w nocy.

Pożar traw w Woli Cieklińskiej

Do pożaru zadysponowano dwie jednostki OSP z Cieklina i Woli Cieklińskiej. Ogień trawi suche trawy na dużym obszarze, od drogi Cieklin-Wola Cieklińska do powiatowej drogi Jasło-Folusz. Silny wiatr szybko rozprzestrzenia ogień o kolejne pola.


Galeria zdjęć (27) fot. Wiesław Czechowicz

Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej Pożar traw w Woli Cieklińskiej


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ ku przystrodze: Przeżycie pożaru uznawane jest za jedno z najbardziej traumatycznych, urazowych doświadczeń jakie spotykają ludzi. przy czym psychoza strachu ogarnia całą społeczność - sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy także boją się grasujących w okolicy podpolaczy, który dziś podpali trawy, a jutro może spalić stodołę , dom albo szkołę. Cierpi również prestiż i autorytet strażaków ochotników, na który jednostka pracowała latami, a często pokoleniami. Sprawca podpaleń nie przewiduje również konsekwencji jakie czekają jego samego oraz bliskie mu osoby. Etykieta podpalacza przylgnie do niego na całe życie i będzie prześladować również jego rodzinę. Taka osoba nie ma szans na zrehabilitowanie się w społeczności, w której żyje.

Dodano: 2020-03-15 18:25:17 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7554726 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ