Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Prośba o wsparcie finansowe


Autor: Marek Mlicki  Dział: wiadomosci Dodano: 2012-03-19 22:45 -+


Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na zakup ubrań i wyposażenia osobistego dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej naszej jednostki.

Prośba o wsparcie finansowe

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza powołana została w dniu 15.01.2012 roku uchwałą Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie w celu nabywania wiedzy i doskonalenia umiejętności ratowniczych młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych . Nasza jednostka składa w większości ze strażaków w wieku starszym.
Dlatego też niezbędne jest nabywanie i ciągłe doszkalanie młodych strażaków, którzy w niedalekiej przyszłości będą następcami obecnych strażaków ochotników. Niestety, aby ten cel osiągnąć potrzebne jest wyposażenie MDP w ubrania koszarowe i treningowe. Nasze bieżące finanse nie pozwalają nam na zakup wyżej wymienionej odzieży dlatego też stąd nasza prośba o wsparcie finansowe.
Kwoty pieniężnej nie wymieniamy, gdyż każda złotówka przekazana przez Państwo będzie dla naszej jednostki ogromnym wsparciem i w całości zostanie przeznaczona na zakup odzieży ochronnej dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Liczymy, że nasza prośba znajdzie zainteresowanie i zostanie pozytywnie rozpatrzona, a nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w nowo zakupionych ubraniach, dzięki Państwa pomocy będzie mogła uczestniczyć i reprezentować naszą gminę i wieś w wielu zawodach pożarniczych.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.

1.Nasze konto: Bank Spółdzielczy w Bieczu oddział w Dębowcu
Nr. 86271024600000422701510101

Prezes - Stanisław Cygan
Naczelnik – Przemysław Więcek
Opiekun MDP - Marek Mlickifb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ :D:

Dodano: 2012-03-22 18:32:25 Odpowiedz

 ~ ;-):

Dodano: 2012-03-22 09:08:48 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7408025 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ