Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony


 Dział: wiadomosci Dodano: 2020-12-06 22:55 -+


Zakończył się remont szatni w remizie OSP w Cieklinie. W niedzielę 6 grudnia 2020 roku szatnia została oddana do użytku, zainteresowani strażacy mogli obejrzeć wyremontowane pomieszczenie.

Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony

  W ramach remontu została wymieniona instalacja elektryczna, wykonano podwieszany sufit z dociepleniem, tynki na ścianach, kompletne oświetlenie oraz ułożono płytki na podłodze.
W pomieszczeniu powstał aneks sanitarny, zamontowano bojler na ciepłą wodę, zakupiono meble, biurko oraz szafę na umundurowanie koszarowe. W ramach tego zadania zakupiono również laptopa i drukarkę.

Całość udało się wykonać za kwotę 27 500 zł. Od Państwowej Straży Pożarnej otrzymano 16 000 zł, 9 000 zł na ten cel przeznaczyła Rada Gminy Dębowiec, a 2 500 zł pochodzi z funduszu sołeckiego.

Dodatkowo z funduszu sołeckiego zostały zakupione środki ochrony osobistej o wartości 1000 zł (tj. 1 para butów i rękawice ochronne).


Galeria zdjęć (9)

Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony Remont szatni w remizie OSP w Cieklinie zakończony


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544749 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ