Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Śladami Łukasiewicza


Autor: mgr Wiesława Bania  Dział: kultura Dodano: 2012-12-02 06:17 -+


Pod takim hasłem przebiega realizacja projektu edukacyjnego uczniów klas drugich naszego gimnazjum. Trwają przygotowania do I Regionalnego Zjazdu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, a projekt stał się jego główną częścią.

Śladami Łukasiewicza

Uczniowie zgłębiają wiedzę o patronie na różne sposoby. Byli w Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, wykonali foldery okolicznościowe, gazetki i prezentację multimedialną. Przygotowali inscenizację o życiu i działalności patrona, brali udział w konkursie poetyckim, plastycznym i wiedzowym.
Nad działaniami uczniów czuwają wychowawcy: pani Wiesława Bania i pan Krzysztof Okarmus oraz pani Urszula Opałka. Zaangażowali się również wszyscy pozostali nauczyciele, samorząd szkolny, pracownicy szkoły i rodzice. Wszystkim należą się ogromne podziękowania. Pani Dyrektor za pozyskiwanie sponsorów, Radzie Rodziców i rodzicom uczniów klas drugich - za przygotowanie poczęstunku na 7 i 9 grudnia 2012r. panu Ryszardowi Majewskiemu za przygotowanie dekoracji, panu Mariuszowi Żychowskiemu - za nagłośnienie.
Impreza z udziałem szkół regionu odbędzie się 7 grudnia 2012r. Natomiast zapraszamy wszystkich mieszkańców wsi na podsumowanie projektu do Wiejskiego Domu Kultury w Cieklinie w dniu 9 grudnia 2012r. na godz. 14.00.

źródło:
Publiczna Gimnazjum w Cieklinie
fot. internet


Inne artykuły związane z tym tematem:
Próby cieklińskich gimnazjalistów ⇒ 
I Regionalny Zjazd Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie ⇒ fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7408337 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ