Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu


Autor: Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu  Dział: kultura Dodano: 2022-12-04 20:30 -+


Jaki tajemniczy przedmiot można wydobyć z czarnego kapelusza i do czego on służy? Czy można przejść przez drzwi do krainy wyobraźni i co w niej znajdziemy?

Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu

Czy maleńka dziewczynka i równie maleńki chłopczyk mogą wędrować przez świat? Kto i co im w tej wędrówce pomoże? Po co na słowa, baśnie i czytanie?
Na te i inne pytania szukały odpowiedzi dzieci z Przedszkola w Dębowcu uczestniczące w spotkaniu z Teresą Korecką - autorką książek dla dzieci. Uczestnikom tych poszukiwań towarzyszyła dobra zabawa i duża dawka zdrowego śmiechu.
Dziękujemy przedszkolakom za aktywny udział a ZS w Dębowcu za współpracę przy zorganizowaniu spotkania.
Książki pani Teresy Koreckiej „Dziewczynka i kryształowe pantofelki” i
„Kasztanowy chłopczyk” można wypożyczyć w GBP w Dębowcu.
Spotkanie zorganizowano w ramach promocji akcji MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK.


Galeria zdjęć (14) fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu

Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu Spotkanie z Teresą Korecką - Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu

TAGI: Teresa Korecka Gminna Biblioteka Dębowiec Spotkanie

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10862662 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4.7 °C Prędkość wiatru: 0 km/h Kierunek wiatru: 346 °
Ciśnienie: 967 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ