Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją


Źródło: Biecz 998  Dział: wiadomosci Dodano: 2021-01-30 08:24 -+


Strażakom nie udało się uratować starszego małżeństwa z płonącego budynku w Lipinkach. Na miejsce wezwano prokuratora oraz śledczych.

Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją

Dzisiaj, 30 stycznia 2021 r. około godziny 1 w nocy doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Lipinkach. Strażacy wyciągnęli z płonącego budynku 2 osoby. Po długiej reanimacji osoby zmarły. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Lipinki, OSP Kryg, OSP Kobylanka, OSP Wójtowa, OSP Libusza , OSP Dominikowice, OSP Bednarka, OSP Pagorzyna i JRG Gorlice.
Biecz-998


Galeria zdjęć (6) fot. Biecz 998

Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją Tragedia w Lipinkach. Dwie osoby nie żyją


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7395793 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ