Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Uwaga rolnicy! Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega


Autor: Ewa Bukowiecka  Dział: wiadomosci Dodano: 2013-02-22 22:34 -+


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega, że w ostatnim czasie na terenie całego województwa podkarpackiego odnotowano liczne przypadki wysyłania przez instytucję

Uwaga rolnicy! Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega

podszywającą się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do rolników pism, w których znajduje się informacja o konieczności uiszczenia opłaty za otrzymanie „prawidłowego wniosku o dopłaty bezpośrednie na rok 2013”.
Przedmiotowe pisma opatrzone są logotypem podobnym do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatytułowane „Jeżeli chcesz żyć lepiej …”, zawierające sugestię o konieczności uiszczenia opłaty na załączonym blankiecie w celu otrzymania prawidłowego wniosku o dopłaty bezpośrednie na rok 2013.

Mając na względzie dobro podkarpackich rolników Dyrekcja Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie, przypomina że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nigdy nie pobierała i nie pobiera żadnych opłat za przekazywanie formularzy wniosków o dopłaty bezpośrednie w związku z powyższym prosimy o nie dokonywanie wpłat oraz o informowanie o zaistniałej sytuacji właściwych organów ścigania.

Dyrekcja
Podkarpackiego Oddziału Regionalnego
Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwafb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7358823 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ