Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013


Autor: Marta Dvořák  Dział: kultura Dodano: 2013-09-18 13:28 -+


Wystawę otwarto po godz. 19. Dopisali goście – w piątkowy wieczór do Galerii Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza przyszło około 60 osób.

Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013

Mogli obejrzeć pokazane po raz pierwszy w jednym miejscu rysunki i obrazy, a także animowane filmy autorstwa Jagody Kozon, młodej artystki z Cieklina.
Jagoda urodziła się w 1994 roku. Obecnie uczęszcza do ostatniej klasy liceum plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie i planuje podjęcie studiów artystycznych. Szczególnie interesują ją sztuki wizualne – rysunek, grafika i malarstwo, próbuje sił w animacji i pasjonuje się fotografią.

Jak się okazało, Jagodzie i jej przybyłym na wernisaż przyjaciołom, nieobca jest także muzyka jazzowa. O godz. 22 grupa w składzie: Sławek Peczke, Kuba Peczke, Jacek Tyrtania, Marcin Wisłocki „Mumin”, Bogdan Kozon rozpoczęła improwizowany ponad dwugodzinny koncert jazzowy z elementami bluesa.

Wystawa prac Jagody Kozon czynna jest do końca października.
Więcej szczegółów na stronie muzeum www.muzeum-narciarstwa.pl.


Galeria zdjęć (9)

Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013 Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7359280 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ