Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zaproszenie


Autor: Wiesław Czechowicz  Dział: kultura Dodano: 2012-01-26 18:21 -+


Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zaprasza na „SPOTKANIE POD ZŁAMANYMI NARTAMI”
Gościem poniedziałkowego spotkania będzie Alicja Mojko - podróżniczka po przestrzeniach teatralnych, geograficznych, poetyckich a przede wszystkim duchowych.

Zaproszenie

30 stycznia 2012r. o godz 17.00 Alicja opowie o podróży niekoniecznie turystycznymi szlakami ale za to z możliwością doświadczenia życia codziennego w hinduistycznych i tybetańskich Indiach.
„Aby naprawdę poczuć smak i koloryt Azji trzeba poddać się drodze i dać ponieść się temu, co nam się przydarza. Jak mawiają na Wschodzie każda,nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”
A w każdej podróży oprócz tego, że dowiadujemy się dużo o świecie, jeszcze więcej dowiadujemy się o sobie samych.

Wstęp wolny.


Galeria zdjęć (7)

Zaproszenie Zaproszenie Zaproszenie Zaproszenie Zaproszenie Zaproszenie Zaproszenie


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ R.B.: Spotkanie z p.A.Mojko to prawdziwa uczta dla duszy,pięknie opowiedziane podróże,przepiękne zdjęcia i oczywiście niesamowita podróżniczka, jestem pod wrażeniem.Podziękowania dla organizatora wystawy,bo bez niego do tego spotkania by nie doszło!!!!!!!

Dodano: 2012-02-01 12:22:09 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7359062 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ