Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zmiany na cmentarzu w Cieklinie


 Dział: wiadomosci Dodano: 2018-11-01 09:17 -+


Prace przy budowie alejek na cieklinskim cmentarzu dobiegły końca.

Zmiany na cmentarzu w Cieklinie

W ostatnich tygodniach października zostały zamontowane ledowe lampy przy głównej alejce do kaplicy cmentarnej i położono nawierzchnię bitumiczną na wcześniej utwardzone alejki.
Wyremontowano również część drogi gminnej obok cmentarza. Ułożono krawężniki, poszerzono drogę i wykonano nową nawierzchnie asfaltową. Na rozbudowę drogi z budżetu Gminy Dębowiec przeznaczono 54 579,28 zł.

Ważna uwaga dla kierowców!
Na czas Wszystkich Świętych w obrębie cmentarza wprowadzona została zmiana organizacji ruchu. Zamontowano tymczasowe znaki drogowe: zakaz zatrzymywania się, wjazdu i nakaz jazdy w lewo.


Galeria zdjęć (12)

Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie Zmiany na cmentarzu w Cieklinie


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5800488 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ