Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Ciekawostki Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego


 Dział: przeglad_mediow Dodano: 2013-01-17 21:52 -+


13.01.2013 roku w Kościele oo. Franciszkanów w Jaśle odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow. jasielskiego.

Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego

Po Mszy Św. w dawnej sali kinowej „Kolejarz” odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięło ponad 120 osób. Spotkanie rozpoczęło się modlitwą, którą poprowadził Ks. Dziekan Zbigniew Irzyk, Ks. Dr Marian Putyra oraz Ks.Dziekan Franciszek Motyka. Następnie licznie zgromadzeni goście składali sobie wzajemnie życzenia noworoczne. Atrakcją spotkania był koncert zespołu ludowego „Szebnianie”, którzy zaśpiewali wiele kolęd.Po czym swoją twórczość zaprezentowały poetki z pow. jasielskiego należące do klubu ,,Michalina” z Panią Marią Tomasik na czele. Noworoczne życzenia wszystkim obecnym złożyli również jasielscy parlamentarzyści: Senator RP Alicja Zając oraz Poseł RP Bogdan Rzońca.

Źródło:
bogdanrzonca.eu


Galeria zdjęć (6)

Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z pow jasielskiego


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzySTATSTYKA:

Jesteś naszym 7407561 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ