Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec


 Dział: sport Dodano: 2024-01-28 13:37 -+


W sobotę 27 stycznia 2024 roku w hali sportowej Zespolu Szkół w Dębowcu odbyła się pierwsza edycja Halowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec.

Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec

Była to okazja do sprawdzenia umiejętności i kondycji fizycznej młodych strażaków, którzy rywalizowali w różnych konkurencjach związanych z ratownictwem pożarniczym.

W zawodach, które zorganizowali druhowie z OSP Łazy Dębowieckie, wzięło udział sześć drużyn MDP z gminy. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i sportowym duchem. Na podium stanęli reprezentanci OSP KSRG Cieklin, którzy zdobyli pierwsze i trzecie miejsce w kategorii drużyn chłopięcych (mieszanych), oraz OSP KSRG Dębowiec, który zajął drugie miejsce. W kategorii indywidualnej najlepszy czas uzyskał Jacek Jędryczka z OSP KSRG Cieklin, a na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Zuzanna Burda i Wiktor Budziak z OSP Łazy Dębowieckie.

Zawody były możliwe dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dębowiec i jej wójta Marcina Bolka, który osobiście wręczył nagrody zwycięzcom. Nagrody ufundowała również firma Med-Shot, która specjalizuje się w sprzęcie medycznym. Ponadto podziękowania należą się dyrektorowi Zespołu Szkół w Dębowcu za udostępnienie sali gimnastycznej, komendantowi gminnemu Witoldowi Wątrobie za pomoc w organizacji zawodów, oraz druhowi Pawłowi Tuchowskiemu z OSP KSRG Osobnica za sędziowanie i prowadzenie zawodów.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji, który odbędzie się 24 lutego 2024 roku w Nowym Żmigrodzie. Tam nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Cieklina będzie reprezentować gminę na poziomie powiatowym. Nie zapominamy również o opiekunie MDP z Cieklina, druhu Marku Mlickim, który przygotował swoich podopiecznych do zawodów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów na naszej stronie internetowej.


Galeria zdjęć (18) fot. OSP KSRG Ciekin

Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec

TAGI: Gmina Dębowiec Zawody OSP

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10862819 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 5.9 °C Prędkość wiatru: 4.1 km/h Kierunek wiatru: 7 °
Ciśnienie: 967 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ