Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Bal gimnazjalny w Cieklinie


Autor: Aneta Cygan  Dział: kultura Dodano: 2013-02-02 16:49 -+


Dnia 26 stycznia 2013 roku o godz. 18.00 rozpoczął się bal gimnazjalny klas trzecich. Ponadto w balu uczestniczyli rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Bal gimnazjalny w Cieklinie

Zabawa rozpoczęła się od odtańczenia przez uczniów uroczystego poloneza i powitania przez panią dyrektor wszystkich zgromadzonych. Po uroczystym otwarciu, młodzież wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi przystąpiła do obiadu i poczęstunku. Następnie bawiono się wspólnie przy akompaniamencie przeróżnych utworów. W czasie balu odbyły się zabawy: Jaka to melodia? oraz Głuchy telefon. W przerwach na tańce delektowano się wyśmienitym poczęstunkiem przy zastawionym stole. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych. Na koniec od naszych wychowawców dostaliśmy niespodziankę. Bawiliśmy się o godzinę dłużej, czyli do 1.00. Jednak dla wielu to było i tak za mało, gdyż 60 minut zleciało dla nas bardzo szybko, co potwierdziło przysłowie "to co dobre szybko się kończy". Ten wyjątkowy wieczór długo zostanie w naszej pamięci.

PG Cieklin

Więcej zdjęć w galerii Bogusława Hućko pt.„Gimbal 2013”


Galeria zdjęć (1)

Bal gimnazjalny w Cieklinie


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5800308 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ