Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Droga Krzyżowa - DPS Folusz 2014


Źródło: DPS Folusz  Dział: wiadomosci Dodano: 2014-04-09 21:34 -+


Dom Pomocy Społecznej w Foluszu
zaprasza wszystkich
na coroczne Misterium Męki Pańskiej,
które odbędzie się 11 kwietnia 2014 roku w Foluszu.

Droga Krzyżowa - DPS Folusz 2014

Widowisko pasyjne w Foluszu, to inscenizacja przygotowywana przez instruktorów i terapeutów pracujących w Domu. Grupa mieszkańców jak co roku zaangażowała się w przygotowania i odtworzenie ról, aby pokazać drogę krzyżową i mękę Pana Jezusa.

Zwieńczeniem tych działań jest Misterium które rozpocznie się o godz. 10 30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. Następnie wierni wraz z niosącym krzyż, rozważając poszczególne stacje, przejdą wyznaczoną trasą do Kościoła Parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusowego w Foluszu. Ważnym elementem tegorocznej wspólnej Drogi Krzyżowej jest lampion, będący symbolem nawiązującym do Światłości Świata rozjaśniającej drogę do zmartwychwstania i życia wiecznego oraz czytane przez delegacje z zaproszonych placówek z województwa podkarpackiego i małopolskiego rozważania.

W tym roku będą z nami Domy Pomocy Społecznej z:
Krosna ul. Żwirki i Wigury, ul. Kletówki, Iwonicza ul. Długa i ul. Floriańska, Brzozowa ul. Witosa, Gorlic ul. Michalusa i ul.Sienkiewicza, Nowego Sącza, ul. Nawojowska 155 i 159, Moczar, Środowiskowe Domy Samopomocy z Przysiek i Nowego Żmigrodu, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu, a także ks. biskup, księża i wierni z okolicznych parafii oraz przedstawiciele władz powiatu i gminy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami przeżywać tegoroczne Misterium.

Dyrekcja, Personel i Mieszkańcy
Domu Pomocy Społecznej
w Foluszu


TAGI: Droga Krzyżowa DPS Folusz

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 8070083 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ