Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zabawa andrzejkowa dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Gmina Dębowiec


 Dział: kultura Dodano: 2023-12-02 12:07 -+


W piątkowy śnieżny wieczór w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbyła się zabawa andrzejkowa dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec. 

Zabawa andrzejkowa dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Gmina Dębowiec


W zabawie wzięlo udział około 60 młodych adeptów pożarnictwa z MDP przy OSP KSRG Dębowiec, KSRG OSP Cieklin, OSP Łazy Dębowieckie, Ochotnicza Straż Pożarna w Dobryni, OSP Folusz i OSP Duląbka. Młodzież bardzo dobrze się bawiła oraz integrowała podczas andrzejkowych wróżb, zabaw tanecznych oraz licznych konkursów z nagrodami. Dziękujemy serdecznie Gmina Dębowiec oraz panu Wójtowi Marcinowi Bolkowi za wsparcie finansowe i pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej. Dziękujemy panu Łukaszowi Michnalowi M-Lukas DJ Sound System za udostępnienie sprzętu oraz oświetlenia, opiekunom wszystkich drużyn za przygotowanie imprezy oraz dbanie o bezpieczeństwo młodzieży podczas zabawy. Szczególne podziękowania składamy opiekunom z OSP KSRG Dębowiec druhnie Kindze oraz druhowi Danielowi za pomysł i największe zaangażowanie w przygotowania.


TAGI: Gmina Dębowiec OSP

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10710681 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6 °C Prędkość wiatru: 0 km/h Kierunek wiatru: 140 °
Ciśnienie: 985 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ