Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci II Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Cieklinie


Autor: Monika Jawor  Dział: kultura Dodano: 2012-04-25 16:09 -+


W dniu 25 kwietnia 2012 roku w Domu Kultury w Cieklinie odbył się II Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Wszystkie przedszkolaki kochają zwierzaki”. Został on zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Cieklinie pod patronatem Wójta Gminy Dębowiec.

II Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Cieklinie

Uczestnikami spotkania było 135 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy. Każda grupa zaśpiewała po dwie piosenki. Przegląd był okazją do zaprezentowania zdolności i talentów najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz integracji środowisk przedszkolnych a także do rozbudzania opiekuńczego stosunku dla zwierząt. Na zakończenie Wójt Gminy Dębowiec Pan Zbigniew Staniszewski oraz Dyrektor Gminnego Przedszkola w Cieklinie Pani Zofia Biernacka wręczyli uczestnikom pamiątkowe dyplomy i upominki. Przyjezdni goście mogli zwiedzić Muzeum Narciarstwa w Cieklinie oraz spędzić czas na wspólnej zabawie.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z II Przegląd Piosenki Przedszkolnej ⇒fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ Alex :D:

Odpowiedz Dodano: 2014-02-28 12:07:09
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 5796667 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ