Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec


 Dział: kultura Dodano: 2023-08-20 23:12 -+


20 sierpnia 2023 roku na placu przed Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Cieklinie odbył się seans kina plenerowego. Niedzielne wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców Cieklina i okolic, którzy obejrzeli film pt. „Detektyw Bruno”.

Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina DębowiecOrganizatorem tego cyklicznego wydarzenia jest Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek. Kino plenerowe w Gminie Dębowiec było organizowane już w ubiegłym roku. Duże zainteresowanie tym wydarzeniem skłoniło organizatora do kontynuacji. 2 lipca br. odbył się seans kina plenerowego na płycie rynku w Dębowcu gdzie wyświetlono familijny film pt. „Uwolnić Poly”.

Nad bezpieczeństwem podczas całego wydarzenia czuwali strażacy z OSP KSRG w Cieklinie.


Galeria zdjęć (24)

Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec Kino plenerowe w Cieklinie - Gmina Dębowiec

TAGI: Kino plenerowe Gmina Dębowiec Kultura Marcin Bolek

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10710664 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6.1 °C Prędkość wiatru: 0 km/h Kierunek wiatru: 120 °
Ciśnienie: 985 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ