Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Kto podpala nieużytki w Dobryni?


 Dział: wiadomosci Dodano: 2020-03-27 17:49 -+


Wczoraj i dzisiaj strażacy gasili palące się nieużytki w Dobryni. Ktoś celowo podpala suche trawy nie zdając sobie sprawy, że marnuje czas i pieniądze, które są tak potrzebne w czasie epidemii.

Kto podpala nieużytki w Dobryni?

Do dzisiejszego pożaru o godzinie 16:33 wezwano OSP z Cieklina. W akcji brało udział 7 strażaków, później dołączyli druhowie z OSP z Woli Cieklińskiej. Gdyby nie interwencja strażaków pożar mógłby zagrozić pobliskim budynkom. Wypalanie traw jest zabronione na podstawie kodeksu wykroczeń, który przewiduje za to karę grzywny w wysokości nawet do 5000 zł.


Galeria zdjęć (28) fot. Wiesław Czechowicz

Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni? Kto podpala nieużytki w Dobryni?


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

 ~ obserwator: Jeszcze żeby ktoś wypalał te trawy a tu często okazuje się że podpalają BYLE CO. Ostatnio się przechadzam po odludnych terenach i widzę ślady po wypalaniu wszędzie. To na brzegach rzek to w totalnym odludziu gdzie nawet dojechać się nie da, koło działek, koło potoków... Są owszem i całe pola. Dużo się mówi na temat właścicieli tych pól że to niby oni ale częściej podpalają to jacyś kretyni! No powiedzcie mi kto mądry idzie wypalać trawę o 2 w nocy kiedy nic nie widać? Jednego roku była taka akcja, tyle straży wtedy jechało że się ziemia koło domu trzęsła. Problem potem taki że to właścicielowi chcą dowalić a to jakaś menda łazi i podpala a czasem niestety i strażacy za co powinni urąbać ręce na miejscu przy samej d... To jest nie do pomyślenia i nie do zniesienia już.

Dodano: 2020-03-29 11:50:29 Odpowiedz

 ~ MM: To że to jest celowe i świadome podpalenie to nieulega najmniejszej wątpliwości, tylko należy ustalić kto i dlaczego to robi. A żeby ustalić kto to są już tzw. fotopułapki zamontowane w niewidocznych miejscach, mają wbudowany moduŁ GPS, który umożliwia jej namierzenie. Gdy w ich polu widzenia pojawi się ruch zostaje wysłane powiadomienie, oraz kilkadziesiąt zdjęć monitorowanego obiektu. Czekamy na efekty w Dobryni (mamy informacje, że są pierwsi sfotografowani) Na podstawie tych zdjęć Policja będzie miała podstawę do skierowania wniosku do Sądu Rejonowego w Jaśle.

Dodano: 2020-03-27 21:21:23 Odpowiedz
Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

Mapa - kalendarz wydarzeń w Beskidzie Niskim i Pogórzu:

Mapa, kalendarz wydarzeń - Beskid Niski i Pogórze

Zapowiedzi:

Więcej ⇒

STATSTYKA:

Jesteś naszym 6805867 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ