Małopolska i Podkarpackie znów połączone!


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Małopolska i Podkarpackie znów połączone!


Źródło: Nowak-Mosty  Dział: wiadomosci Dodano: 2024-06-14 21:05 -+


Przebudowa mostu w Bednarce, prowadzona przez firmę Nowak-Mosty, została zakończona przed planowanym terminem, co jest znakomitą wiadomością dla kierowców i mieszkańców korzystających z drogi wojewódzkiej nr 993.

Małopolska i Podkarpackie znów połączone!

Zakończenie prac i otwarcie mostu dla ruchu ogłoszono 13 czerwca 2024 roku, eliminując potrzebę korzystania z objazdów, które były dotychczasowym utrudnieniem. Firma apeluje o zachowanie ostrożności podczas przejazdu, gdyż drobne prace wykończeniowe będą kontynuowane przez pewien czas. Prace nad mostem rozpoczęły się 8 sierpnia 2023 roku i trwały nieco ponad 9 miesięcy, co świadczy o efektywności i zaangażowaniu wykonawcy. Mieszkańcy z pewnością docenią poprawę komunikacji i bezpieczeństwa na tym odcinku. W przyszłości planowany jest remont kolejnego mostu w Bednarce, przy czym społeczność lokalna wyraża nadzieję na lepsze zarządzanie procesem budowy, aby uniknąć powtórzenia niedogodności związanych z brakiem tymczasowej przeprawy.


#Podkarpacie #Małopolska #DW993 #Most #Bednarka #Przebudowa

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 11612687 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.