Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim


Autor: Wiesław Czechowicz  Dział: kultura Dodano: 2021-08-01 20:28 -+


W piątek, 30 lipca 2021 r. o godzinie 20:00 z udziałem miłośników historii i zainteresowanych osób w Muzeum Narciarstwa im. S. Barabasza w Cieklinie odbyło się uroczyste zakończenie wystawy historycznej pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim.

Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim

Uczestnicy spotkania wysłuchali krótkiej prelekcji Pana Mariana Kozłowskiego o działaniach konfederatów barskich na terenach powiatu jasielskiego i obejrzeli film zrealizowany przez Telewizją Polską w 2018 roku pt. Było... nie minęło Pod sztandarami konfederacji.

Organizatorzy wydarzenia:
- Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
- Urząd Gminy w Dębowcu
- Towarzystwo Miłośników Nowego Żmigrodu
- Muzeum im. Leona Karcińskiego w Nowym Żmigrodzie


Galeria zdjęć (18) fot. Konrad Czechowicz

Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim Relacja z finisażu wystawy pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim

TAGI: Konfederaci Barscy Beskid Niski Historia Marian Kozłowski

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 9343231 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6.2 °C Prędkość wiatru: 8.5 km/h Kierunek wiatru: 229 °
Ciśnienie: 984 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ