Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle


Źródło: Gminne Przedszkole w Cieklinie  Dział: wiadomosci Dodano: 2013-09-24 18:47 -+


24 września w cieklińskim przedszkolu odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle

Pan policjant i Pani policjantka, w formie praktycznej, przypomnieli podstawowe zasady zachowania się w ruchu drogowym. Następnie przedszkolaki wykazały się wiedzą, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki w skupieniu słuchały rad i wskazówek,a następnie zadawały gościom pytania dotyczące ich pracy, umundurowania i wyposażenia. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły gościom podziękowanie w formie własnoręcznie wykonanego plakatu.


Galeria zdjęć (5)

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 6012971 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ