◄
17 czerwca 2012 nasze Gimnazjum już po raz szósty było gospodarzem PIKNIKU RODZINNEGO. Każdego roku Pikniki mają charakter zabawy promującej zdrowy tryb życia, bezpieczne zachowanie oraz integrującej środowisko lokalne.
Uroczystość Dnia Kobiet w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie W piątek 6 marca w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy sołtysa Przemysława Więcka, przy współpracy Rady Sołeckiej, radnych Cieklina oraz mężów pań aktywnie działających w Kole Gospodyń Wiejskich.
Jak nie Wiedeń to Gorlice! Wystawa Marca Chagalla w Dworze Karwacjanów „Gdy Chagall maluje, nigdy nie wiadomo, czy robi to we śnie, czy na jawie. Gdzieś w swojej głowie musi mieć anioła” Pablo Picasso
Pablo Picasso
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.