Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec


Źródło: UG Dębowiec  Dział: sport Dodano: 2013-07-17 12:40 -+


Już dziesiąty raz radni, sołtysi i ich drużyny rywalizowali o miano najlepszego sołectwa podczas X Spartakiady Sołectw Gminy Dębowiec. Zawody organizowane są, co roku w różnych miejscowościach Gminy Dębowiec.

X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec

      W tym roku ze względu na warunki pogodowe odbyły się w sali gimnastycznej w Zarzeczu. Widzowie, którzy zapełnili widownię obiektu, bawili się doskonale. W zawodach udział wzięło sześć miejscowości: Dębowiec, Cieklin, Łazy Dębowieckie, Folusz, Dobrynia, Zarzecze.
      Zespoły z poszczególnych wsi wystawiły swoich najlepszych i najmocniejszych reprezentantów, którzy nie szczędzili swoich sił w rywalizacji. Drużyny zmagały się w sześciu konkurencjach: sztafeta, kręgle, modny worek, pijany rower, podratujmy budżet, zakręcony sznurek. Po podsumowaniu punktów okazało się, że turniej wygrała drużyna z Dębowca, drugie miejsce zajęła drużyna z Łazów Dębowieckich, trzecie sołectwo Cieklin, czwarte miejsce przypadło Dobryni natomiast piąte miejsce zajęły drużyny z Zarzecza i Folusza.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Dębowiec Zbigniewa Staniszewskiego.
Po raz kolejny mieszkańcy gminy pokazali, że potrafią się świetnie bawić podczas sportowej rywalizacji.

Więcej zdjęć
X Spartakiada Sołectw - Zarzecze ⇒


Galeria zdjęć (3)

X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7359082 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ