Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zablokowana droga wojewódzka nr 993 w Woli Cieklińskiej


Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl  Dział: wiadomosci Dodano: 2021-02-05 08:36 -+


Droga wojewódzka nr 993 relacji Nowy Żmigród - Gorlice jest nieprzejezdna. Dzisiaj przed godz. 6, w miejscowości Wola Cieklińska, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu.

Zablokowana droga wojewódzka nr 993 w Woli Cieklińskiej

 Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin do czasu wyciągnięcia pojazdu na jezdnię.

Policjanci apelują o ostrożność. Na drogach w powiecie jasielskim panują trudne warunki do jazdy. Śliska nawierzchnia utrudnia kierowcom jazdę. W związku z zablokowaniem drogi wojewódzkiej nr 993, policjanci organizują objazdy. Wszystkie samochody jadące w kierunku Nowego Żmigrodu i Dukli będą kierowane na drogę krajową nr 28 w kierunku Krosna.
pw


TAGI: Gorlice Nowy Żmigród Wola Cieklińska Powiat Jasło Droga nr 993

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7828759 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ