Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa)


 Dział: wiadomosci Dodano: 2020-06-05 18:28 -+


Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 993 Gorlice-Nowy Żmigród z drogą powiatową Jasło-Folusz dzisiaj, 5 czerwca 2020 r. około godziny 18:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa)

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Nikt nie odniósł obrażeń. 


Galeria zdjęć (20)

Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa) Zderzenie fiata z bmw na skrzyżowaniu w Woli Cieklińskiej (Sieniawa)


fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7358732 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ