Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Koronawirus w Jaśle. Mandaty za łamanie zakazów w związku z epidemią


Źródło: policja.pl  Dział: wiadomosci Dodano: 2020-04-08 16:11 -+


Jasielscy policjanci nałożyli wczoraj mandaty na czterech mężczyzn, którzy spotkali się towarzysko na terenie boiska szkolnego.

Koronawirus w Jaśle. Mandaty za łamanie zakazów w związku z epidemią

Policjanci przypominają, że wobec osób niestosujących się do obowiązujących zakazów, będą wyciągane surowe konsekwencje.

Policjanci codziennie wspomagają służby sanitarne w walce z koronawirusem. Wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej i wojskiem, kontrolują osoby podlegające kwarantannie. Zwracają także uwagę na przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących funkcjonowania w przestrzeni publicznej. W przypadku ujawnienia rażących naruszeń, podejmują stanowcze działania.

Wczoraj około godziny 22, policjanci zostali skierowani przez dyżurnego na teren boiska sportowego przy ul. Czackiego w Jaśle. Według zgłoszenia grupa osób miała zakłócać tam porządek publiczny, tym samym nie stosując się do aktualnych przepisów w zakresie zakazu gromadzenia się.

Policjanci zastali tam czterech mężczyzn, którzy spotkali się towarzysko. W związku z naruszeniem przez nich obowiązujących przepisów, wszyscy zostali ukarani mandatami.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń. W obliczu istniejącego zagrożenia, dla naszego wspólnego dobra #zostańwdomu! Przypominamy, że wobec osób niestosujących się do zakazów i nakazów będą wyciągane konsekwencje prawne.fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 7544676 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ