Sezonowe połączenie kolejowe Jasło – Biecz – Gorlice – Krynica. Wypełnij ankietę


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Z regionu Sezonowe połączenie kolejowe Jasło – Biecz – Gorlice – Krynica. Wypełnij ankietę


Źródło: Urząd Miasta w Jaśle  Dział: przeglad_mediow Dodano: 2017-02-22 20:51 -+


Czy uruchomienie połączenia kolejowego na trasie Jasło – Biecz – Gorlice – Krynica to dobry pomysł? Urząd Miasta w Jaśle zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety.

Sezonowe połączenie kolejowe Jasło – Biecz – Gorlice – Krynica. Wypełnij ankietę

Niespełna dwa tygodnie temu pytano mieszkańców powiatu jasielskiego, gorlickiego a także gminy Biecz o opinię na temat planowanego uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Biecz – Gorlice – Kraków. Jest szansa, że już jesienią na wspomnianej linii kursować będą pociągi. Ankietę wypełniło 1918 respondentów. Zdecydowana większość uważa pomysł za dobry i jest zainteresowana tym połączeniem, co prezentuje poniższa grafika.


Inicjatorzy przywrócenia wspomnianego połączenia oraz władze samorządowe województwa małopolskiego i podkarpackiego rozważają również możliwość uruchomienia połączenia relacji Jasło – Biecz – Gorlice – Krynica. Miałoby ono charakter sezonowy, stanowiąc alternatywę dla podróży samochodem czy też autokarem. Na trasie pojawiłyby się takie stacje jak Nowy Sącz, Piwniczna oraz Muszyna. Wiodłaby przez malownicze tereny Beskidu.

Pociąg miałby wyjeżdżać ze stacji Jasło w sobotę i niedzielę rano. Odjazd ze stacji Krynica w sobotę planowany jest około godz. 17, w niedzielę około godz. 15. Czas przejazdu szacowany jest na blisko od 2godz. 50 min. do 3 godz.

Ankieta dostępna jest po kliknięciu w link lub poniższą grafikę.

Wypełnij ankietę ⇒


#Jasło #Gorlice #Krynica #PKP #Kolej

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 11245254 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.