Spotkanie ze Stanisławem Krycińskim i wernisaż wystawy


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmySpotkanie ze Stanisławem Krycińskim i wernisaż wystawy


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2024-04-10 12:57 -+


W środę 10 kwietnia zapraszamy serdecznie do Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego MPN im. Jana Szafrańskiego w Krempnej na spotkanie ze Stanisławem Krycińskim, autorem licznych książek na temat Beskidu Niskiego.

Spotkanie ze Stanisławem Krycińskim i wernisaż wystawy
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2024-04-10 godz. 17:30


Miejsce:
Ośrodek Edukacyjno-Muzealny im. Jana Szafrańskiego
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Okazją do tego wyjątkowego wydarzenia jest ukazanie się jego najnowszego albumu pt. „Beskid Niski w fotografii Stanisława Krycińskiego” , który prezentuje fotografie z tego obszaru wykonane przez autora podczas jego licznych wędrówek. Spotkaniu towarzyszył będzie wernisaż wystawy przedstawiającej drobny fragment zbiorów fotograficznych Stanisława Krycińskiego. Zapraszamy do wysłuchania opowieści i przyjrzenia się zdjęciom obrazującym świat, tak nieodległy, ale który już niemal całkowicie przeminął.W środę 10 kwietnia zapraszamy serdecznie do Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego MPN im. Jana Szafrańskiego w Krempnej na spotkanie ze Stanisławem Krycińskim, autorem licznych książek na temat Beskidu Niskiego. Okazją do tego wyjątkowego wydarzenia jest ukazanie się jego najnowszego albumu pt. „Beskid Niski w fotografii Stanisława Krycińskiego”, który prezentuje fotografie z tego obszaru wykonane przez autora podczas jego licznych wędrówek. Spotkaniu towarzyszył będzie wernisaż wystawy przedstawiającej drobny fragment zbiorów fotograficznych Stanisława Krycińskiego. Zapraszamy do wysłuchania opowieści i przyjrzenia się zdjęciom obrazującym świat, tak nieodległy, ale który już niemal całkowicie przeminął.


#Ośrodek Edukacyjno-Muzealny im. Jana Szafrańskiego #Krempna #Muzeum #Historia #Kultura

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 11270009 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 4 °C Prędkość wiatru: 6.9 km/h Kierunek wiatru: 348 °
Ciśnienie: 981 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.