Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie


Źródło: OSP KSRG Cieklin  Dział: wiadomosci Dodano: 2024-02-12 13:38 -+


W poniedziałek, 12.02.2024 r., strażacy z OSP KSRG Cieklin oraz JRG Jasło i Krosno interweniowali w związku z zagrożeniem, jakie stwarzał krzyż na bocznej wieży kościoła parafialnego w Cieklinie.

Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie

Kościół ten jest zabytkowym obiektem z przełomu XIX i XX wieku. Krzyż na jednej z wież był przechylony i groził upadkiem na ziemię. Strażacy zabezpieczyli teren wokół kościoła i za pomocą dwóch drabin strażackich usunęli krzyż z wieży. Dzięki ich szybkiej i profesjonalnej akcji udało się uniknąć większej katastrofy. Nikt nie został ranny w wyniku zdarzenia.


Galeria zdjęć (7) fot. OSP KSRG Cieklin

Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie Strażacy ściągnęli krzyż z kościoła w Cieklinie

TAGI: Kościół OSP KSRG Cieklin

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 10862901 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 6.4 °C Prędkość wiatru: 8.2 km/h Kierunek wiatru: 295 °
Ciśnienie: 967 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ