Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyBarbara Zasowska - „Na styku nieba i formy”


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2019-07-19 22:10 -+


Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury – Janusz Zięba, Kierownik Domu Polsko-Słowackiego im. Dušana Jurkoviča – Krzysztof Szadkowski serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Barbary Zasowskiej pt. „Na styku nieba i formy”.

Barbara Zasowska - „Na styku nieba i formy”
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
od 2019-07-30 godz. 17:00
do 2019-09-12

Miejsce:
Dom Polsko Słowacki
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

Barbara Zasowska – gorliczanka. Swoje kontakty i pasje kulturalne rozwijała podczas kilkunastoletniego pobytu we Włoszech, gdzie mieszkała i pracowała. Rzym, a zwłaszcza jego sztuka, architektura i historia stanowiły inspiracje dla jej zainteresowań fotograficznych. Fotografią zajmuje się od „zawsze”, początkowo były to reportaże z licznych podróży, które są jedną z aktywności wypełniających jej życie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na profesjonalnych warsztatach (m.in. rzeźbiarskich i snycerskich) i poprzez udział w plenerach fotograficznych (np. w autorskim plenerze prowadzonym przez światowej sławy fotografika Bogdana Konopkę). Często bierze udział w wystawach fotografii, a jej indywidualna ekspozycja pt. „Berlin” (zrealizowana po plenerowym pobycie w stolicy Niemiec) stała się wydarzeniem artystycznym. Podczas XXXV Salonu Gorlickiego w styczniu 2019 roku otrzymała nagrodę Burmistrza Gorlic im. Alfreda Długosza.fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 5814341 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.

stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ