Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyBieg Beskidnika


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2016-09-24 19:40 -+


Wszystkich miłośników biegania, a w szczególności biegów górskich zapraszamy na Bieg Beskidnika, który startuje już 2 października 2016 r⋅o godzinie 11.00.

Bieg Beskidnika
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2016-10-02 godz. 11:00

Miejsce:
Folusz
Zobacz na mapie ⇒
Wstęp:
Brak informacji.


Bieg odbędzie się na dwóch trasach, krótszy dystans 6 km przebiega przez Diabli Kamień i Wodospad Magurski, czyli największy wodospad w Beskidzie Niskim.  Dłuższa trasa 21 km prowadzi z kolei przez szczyt Wątkowej (z pobliskim Pomnikiem Papieskim), Kornuty i Diabli Kamień. Biegacze na tych dwóch dystansach będą mieli okazję podziwiać malownicze zakątki Beskidu Niskiego.

Zapisy na Bieg Beskidnika już trwają, swoją obecność w biegu potwierdzają uczestnicy z odległych stron Polski, m.in. z Warszawy, Lublina i Łodzi oraz z naszego regionu.

Biuro zawodów będzie otwarte 2 października (niedziela) 2016 r⋅od godz. 8.00 do 10.00. Podczas imprezy, której start i finał odbędzie się w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu, znajdować się będzie strefa kibica przyjazna rodzinom z małymi dziećmi. Odbywać się tam będą w godzinach od 11.30 do 13.00 zabawy animacyjne przygotowane przez nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o biegu zapraszamy do odwiedzenia strony www.biegbeskidnika.pl

Bieg Beskidnika organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Jaśle oraz Jasielskim Stowarzyszeniem Cyklistów.

Partnerami wydarzenia są: Magurski Park Narodowy, Wójt Gminy Dębowiec, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Grupa Nowy Styl oraz portale: biegigorskie.pl i biegamypogorach.pl.

Sponsorami imprezy są: Naturex, Habys sp. z o.o. Fish bar Pik Stawy Wacława, Kaufland, Polonea Inwest.


TAGI: Folusz

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 10211848 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 23 °C Prędkość wiatru: 3.2 km/h Kierunek wiatru: 113 °
Ciśnienie: 977 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ