Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Informacje Informacje  przydatne organizacje noclegi instytucje wydarzenia firmyJak biegać to tylko w Beskidzie Niskim – III Bieg Beskidnika


Poleca: Wiesiek  Dział: Wydarzenia Dodano: 2018-09-26 20:35 -+


Grono miłośników biegów górskich powiększa się z roku na rok. Biega prawie każdy z nas, albo znajomi z naszego otoczenia. Dodatkowo wzrasta zainteresowanie przyrodą Beskidu Niskiego, który zyskuje wśród wielu turystów na popularności.

Jak biegać to tylko w Beskidzie Niskim – III Bieg Beskidnika
Wydarzenie zakończyło się !

Data wydarzenia:
2018-09-30 godz. 11:00-15:30


Miejsce:
Park Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu
Mapa - Beskid Niski i Pogórze Wstęp:
Brak informacji.

A co będzie jeśli połączymy biegi górskie z Beskidem Niskim – oczywiście BIEG BESKIDNIKA, którego już III edycja odbędzie się 30 września 2018 r. w Foluszu.

Organizatorami zawodów są: Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Jasielskim Stowarzyszeniem Cyklistów. Na liście startowej widnieje już ponad 300 nazwisk, tych które znamy już z wcześniejszych edycji, ale także nowych uczestników. Zawodnicy rywalizować będą ze sobą na dwóch trasach 6 km i 21 km. Start obu dystansów odbędzie się o godzinie 11.00 w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP, w którym mieścić się będzie również Strefa Kibica.

Rejestracja na Beskidnika została już zamknięta, ale będzie istniała możliwość zapisania się na bieg w dniu zawodów. (Liczba miejsc ograniczona) Nie gwarantujemy, że wszyscy zapisani otrzymają wówczas pakiet startowy, w takim przypadku doręczymy go później.

Na III Bieg Beskidnika zapraszamy nie tylko biegaczy, ale także grono ich wiernych kibiców i wszystkie osoby, które chciałyby z bliska zobaczyć i poczuć klimat sportowej rywalizacji. W Strefie Kibica będą prowadzone przez nauczycieli MDK działania animacyjne dla dzieci, odbędzie się także wyjątkowy koncert grupy Acoustic Space, która na plenerowej scenie zagra akustycznie covery znanych rockowych przebojów. Na zakończenie imprezy serdecznie zapraszamy na wspólne ognisko integracyjne.DATA I GODZINY BIURA ZAWODÓW:

28.09.2018 r., godz. 8.00 – 20.00 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Jana Pawła II 8A, 38-200 Jasło

29.09.2018 r., godz. 10.00 – 16.00 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Jana Pawła II 8A, 38-200 Jasło

30.09.2018 r., godz. 8.00 – 10.30 Strefa Kibica w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP W FoluszuPROGRAM III BIEGU BESKIDNIKA:

11.00 start zawodników z obu dystansów

11.30 – 15.00 działania animacyjne dla dzieci

13.00 –dekoracja zawodników z dystansu 6 km

14.00 – koncert Acoustic Space

15.00 – dekoracja zawodników z dystansu 21 km

15.30 – ognisko integracyjne

* Godziny poszczególnych wydarzeń mogą ulec zmianieOrganizatorzy III Biegu Beskidnika: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów.

Patron wydarzenia: www.FestiwalBiegow.pl

Współorganizatorzy: Magurski Park Narodowy, Wójt Gminy Dębowiec, Dom Pomocy Społecznej w Foluszu.

Wspierają nas: Alicja Zając - Senator Rzeczypospolitej Polskiej, Bogdan Józef Rzońca - Poseł na Sejm VIII Kadencji

Partnerzy i Sponsorzy: Grupa Nowy Styl, Habys Sp. zo.o., Sylveco, Kaufland, Fabryka Armatur JAFAR SA, Vortumnus Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw, Magura Sport, Oficerska Strzelnica Sportowa OFICERSKA JASŁO, Ośrodek Wypoczynkowy Folusz, Fish Bar Pik Stawy u Wacława, Zakład Masarski Dobrucowa,

Patroni medialni:

Fakty Jasielskie, Aperiodyk Beskidnik, portale: biegigórskie.pl, biegamypogórach.pl


TAGI: Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu Folusz Park Plac

fb


STATSTYKA:

Jesteś naszym 10211752 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 23.8 °C Prędkość wiatru: 7.5 km/h Kierunek wiatru: 242 °
Ciśnienie: 977 hPa Wilgotność powietrza: 99.9 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.
:)
×
  Szanowny Użytkowniku,
używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony. Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności ⇒ ZGADZAM SIĘ - PRZEJDZ DO SERWISU ⇒    NIE ZGADZAM SIĘ